Inauguracja sezonu

Miało być tak pięknie. Miało być na plaży. Niestety… W związku z wysokim stanem wody rzeki Wisły impreza zaplanowana na Plaży Romantycznej została przeniesiona na parking przy Urzędzie Dzielnicy Wawer.

7 maja wawerskie Międzylesie tętniło atrakcjami przygotowanymi przez Urząd Dzielnicy Wawer i Wawerskie Centrum Kultury na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy. Na uczestników czekały atrakcje dla najmłodszych, stoiska z przekąskami i grillem, koncerty oraz zabytkowe samochody i motocykle. Na scenie wystąpili: bluesowy zespół Hype Real, Roman Roczeń z repertuarem szantowym oraz gwiazda wieczoru – zespół Cree z Sebastianem Riedlem.

Podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na inaugurację Plaży Romantycznej. Atrakcyjne nagrody, w postaci zestawów piknikowo-ogrodowych, rozlosował wśród uczestników konkursu, którzy prawidłowo odpowiedzieli na konkursowe pytania, zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski.

W ramach inauguracji przez dzielnicę przejechał Wawerski Rajd Motocykli i Samochodów Zabytkowych, zorganizowany przez motocyklistów z grupy „Zryw”. Piknik odwiedziły także niezwykle przyjazne zwierzątka – alpaki z wawerskego Ośrodek Koparka.

Close
Rozmiar czcionki
Kontrast